Kalendarium wydarzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

Pobierz do swojego kalendarza: Pobierz jako plik iCal

Rozpoczęcie: Poniedziałek, 23 Wrz. 2019 r., godz. 11:00

plakat promujący

Best Seler i zagadka znikających warzyw
- duchowe życie warzyw. Spotkanie wokół vege powieści grozy autorstwa Mikołaja Marceli.
Przedpremierowo Best Seler i tajemnica rodu Kokosów, czyli kontynuacja historii z Jarzynowa.

Cykl: Czytaj dla Odmiany
Cykl: Zdrowie w bibliotece

Mikołaj Marcela
pisarz, nauczyciel akademicki (prowadzi zajęcia i warsztaty z teorii fabuły, pisania artystycznego i kultury popularnej), autor tekstów piosenek, specjalista z zakresu popkultury, literatury grozy i Jamesa Bonda. Współautor i współkoordynator kierunku sztuka pisania na Uniwersytecie Śląskim. Publikował m.in. w czasopismach: „Teksty Drugie”, „Czas Kultury”, „Kultura Popularna”, „FA-art”. Eseje jego autorstwa ukazały się także w leksykonach Bond i Wampir. Ma na swoim koncie także dwie powieści z pogranicza fantastyki i grozy dla dorosłych. Prywatnie fan seriali i zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach prowadzi bloga kulinarnego Kuchnia Dr. Marceli.

Centrum Społecznościowe Nasze Załęże

23 września 2019 r., godz. 11.00