Pobierz do swojego kalendarza: Pobierz jako plik iCal

Rozpoczęcie: Poniedziałek, 16 Wrz. 2019 r., godz. 12:00

plakat promujący

Co knują wydawcy? – prezentacja zapowiedzi książkowych małych wydawnictw dziecięcych
Spotkanie dla bibliotekarzy, księgarzy, nauczycieli, promotorów czytelnictwa, blogerów, rodziców oraz wszystkich miłośników literatury dziecięcej, na którym swoje nowości i zapowiedzi na najbliższe miesiące zaprezentują wydawnictwa dziecięce: Dwie Siostry, Muchomor, Wydawnictwo Literackie i Ezop. Podczas spotkania będzie okazja obejrzeć najświeższe nowości oraz oryginalne wydania planowanych tytułów.

Spotkanie realizowane w ramach projektu Niedorośli/Dorośli. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Na spotkanie obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cykl: Czytaj dla Odmiany

16 września 2019 r., godz. 12.00