Kalendarium wydarzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

Pobierz do swojego kalendarza: Pobierz jako plik iCal

Rozpoczęcie: Czwartek, 10 Maj. 2018 r., godz. 08:00

Zakończenie: Sobota, 30 Cze. 2018 r.

plakat promujący

Moje Himalaje. Łukasz Hoffmann - wystawa fotografii czynna od 10 maja do 30 czerwca 2018 r.

Od autora o wystawie:

... za siedmioma górami, za siedmioma lasami... tak spokojnie mógłbym zacząć moją opowieść o majestatycznych Himalajach.
 Miałem okazję wędrować z plecakiem przez miesiąc czasu w najpiękniejszych górach świata, robiąc dwustukilometrowy, niezwykle widokowy, trekking wokół ośmiotysięcznika Annapurna.
Pomimo tego, iż jestem fotografem-amatorem z mojej wyprawy przywiozłem prawie 6.000 zdjęć ukazujących piękno tego regionu. Piękno niezwykłych krajobrazów, ludzi a także zwykłego, prostego życia.
Będąc tam, wysoko i daleko od jakiejkolwiek cywilizacji zachodu, wiedziałem, że gdy wrócę, będę chciał zrobić w Polsce wystawę moich prac. Czułem, że muszę podzielić się niezwykłymi opowieściami z miejsca w którym wszystko jest kompletnie inne od tego, co znamy w Polsce. I tak oto wybrałem 32 najlepsze zdjęcia, które podczas wystawy chciałbym Państwu zaprezentować. Oprócz tego, podczas wernisażu zrobię godzinną prelekcję z pokazem slajdów, gdzie opowiem o tym, jak się tam żyje i dlaczego chcę tam wrócić...

Zapraszam więc Państwa gorąco na moją wystawę oraz spotkanie, które odbędzie się 13 czerwca br., o godz. 17.00 w Filii nr 30 MBP.

O autorze:
Łukasz Hoffmann, ur. 1981r. w Wielkopolsce. Od czasu pierwszej swojej wyprawy w Beskid Śląski, zakochany w polskich górach.
Szczęśliwy tata oraz mieszkaniec, jak to sam określa „jednej z najpiękniejszych wsi w Polsce” – Międzybrodzia Żywieckiego.
Autor bloga  Blog Szczęśliwego Człowieka który  z  powodzeniem prowadzi od kilku lat, opisując swoje proste, szczęśliwe życie.


Filia nr 30Katowice, Rybnicka 11
tel: 322 551 357

Wizytówka Filii nr 30

Wskazówki dojazdu
Wróć