• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Kalendarium wydarzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

2024 08 03 spacer po Nikiszowcu plakat

Spacer po Nikiszowcu z Joanną Siedlaczek-Plutą, Przewodniczką po Nikiszu.

Poznaj jedno z najsłynniejszych górniczych osiedli w Polsce! Podejrzyj życie codzienne jego mieszkańców teraz i przed laty. Zakochaj się w unikatowej na skalę światową architekturze...

Zabytkowe osiedle górnicze przyciąga swoją architekturą turystów z całego świata, będziemy tam i my!
Ze względu na specyfikę przestrzeni, podczas tego spaceru obowiązuje limit osób biorących udział w spacerze. BRAK WOLNYCH MIEJSC

3 sierpnia 2024 r., godz. 10.00
Katowice-Nikiszowiec

Spacer odbywa się w ramach zadania CzytaMY miasto, realizowanego w ramach programu Partnerstwo dla książki 2024 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Strona poświęcona programowi Partnerstwo dla książki

mpb pion w na g

Spotkanie w ramach:

Event Tags
  • Agenda 2030 - to plan ratowania świata, który wszystkie państwa członkowskie ONZ zobowiązały się realizować.

• Mądre zwierzę - spotkania mające na celu zwiększenie świadomości proekologicznej naszych czytelników.

Start 03 Sie. (Sobota) 2024 r.,  godz. 10:00

Filia nr 21
Katowice, Zamkowa 45 (Janów)

Należy do kategorii:

dorosli poziom