• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Kalendarium wydarzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

2024 07 20 spacer po giszowcu

Spacer po Giszowcu pod przewodnictwem Joanny Siedlaczek-Pluty.

Poznaj jedną z najpiękniejszych dzielnic Katowic! Zobacz, jak wygląda życie sąsiadów z blokowisk i górniczych domków. Dowiedz się, jakie funkcje pełniły kiedyś i pełnią teraz zabytkowe budynki.
Zakochaj się w Giszowcu!

Na spacer zapraszamy wszystkich chętnych, nie obowiązują zapisy.

Spotykamy się w sobotę, 20 lipca, o godz.10.00, na skrzyżowaniu ulic Mysłowickiej, Szopienickiej i Przyjaznej (punkty orientacyjne w pobliżu: Stacja Paliw BP, krzyż przydrożny).

Spacer odbywa się w ramach zadania CzytaMY miasto, realizowanego w ramach programu Partnerstwo dla książki 2024 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Strona poświęcona programowi Partnerstwo dla książki

mpb pion w na g

Spotkanie w ramach:

Event Tags
  • Agenda 2030 - to plan ratowania świata, który wszystkie państwa członkowskie ONZ zobowiązały się realizować.

• Mądre zwierzę - spotkania mające na celu zwiększenie świadomości proekologicznej naszych czytelników.

Start 20 Lip. (Sobota) 2024 r.,  godz. 10:00

Filia nr 15
Katowice, Przyjazna 7a (Giszowiec)

Należy do kategorii:

dorosli poziom