• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Kalendarium wydarzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

2023 06 23 f19 okiem chemika zielarza

Okiem chemika-zielarza: zrób swój własny kosmetyk
Wykład i warsztaty z Katarzyną Miszczyk, mgr chemii, dyplomowaną zielarką i fitoterapeutka ze Stowarzyszenia Śląskich Zielarzy Zaplątani w zioła.
Podczas wykładu poprzedzającego warsztaty dowiemy się m.in. co truje w kosmetykach masowej produkcji; jak samemu zrobić, w prosty i tani sposób, naturalny kosmetyk (np. krem odżywczy, botaniczny, naturalny; dezodorant ekologiczny); jak wykorzystać aromatyczne zioła, oleje tłoczone na zimno i olejki eteryczne dla potrzeb swojej skory.
Obowiązują zapisy!
Wydarzenie finansowane z Zielonego Budżetu Obywatelskiego.

23 czerwca 2023 r., godz. 17.00
Filia nr 19, ul. Obrońców Westerplatte 10, Szopienice

Spotkanie w ramach:

Event Tags
  • Agenda 2030 - to plan ratowania świata, który wszystkie państwa członkowskie ONZ zobowiązały się realizować.

• Współfinansowane z Budżetu Obywatelskiego. Dotyczy także Zielonego Budżetu.

• Mądre zwierzę - spotkania mające na celu zwiększenie świadomości proekologicznej naszych czytelników.

Start 23 Cze. (Piątek) 2023 r.,  godz. 17:00

Filia nr 19
Katowice, Obrońców Westerplatte 10 (Szopienice-Giszowiec)

Należy do kategorii:

dorosli poziom