Kalendarium wydarzeń w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach

Pobierz do swojego kalendarza: Pobierz jako plik iCal

Rozpoczęcie: Wtorek, 27 Paź. 2020 r., godz. 17:00

2020 10 27 f12 spotkanie jez
Spotkanie autorskie z Agnieszką Jeż
- pisarką, autorką m.in. Kuchnia dwudziestolecia. Co i jak jadano, Szaniec, Spotkajmy się po wojnie czy cyklu powieściowego Dom pod trzema lipami.
Udział w spotkaniu mogą wziąć osoby, które odebrały w filii bezpłatną wejściówkę. W trakcie spotkania obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Spotkanie odbędzie się dzięki środkom pochodzącym z Inicjatywy Lokalnej: Spotkajmy się w Bibliotece - spotkania autorskie, podróżnicze, ekologiczne i prozdrowotne.

27 października 2020 r., godz. 17.00
Filia nr 12, ul. Witosa 18 B

Ważna informacja: aktualne informacje o tym, czy spotkanie odbędzie się w Filii nr 12 z udziałem czytelników, czy też zostanie nagrane i udostępnione na profilu Facebookowym filii pojawią się na naszej stronie najpóźniej w poniedziałkowy wieczór (26.10).

Katowice, Witosa 18b

Wizytówka Filii nr 12