Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Lipiec 2024 r. - fotogaleria zbiorcza

 

Tegoroczny lipiec upływa w Bibliotece pod znakiem bliskiego kontaktu z naturą. Kąpiel leśna w Giszowcu z Katarzyną Grabką w Fundacji leśne Projekty, spacer architektoniczny po Koszutce pod przewodnictwem dr Anety Borowik, kolejny z Zielonych Spacerów z Witoldem Szwedkowskim, tym razem po Zielonych Zakątkach Dąbrówki Małej. Oprócz tego powtórne odwiedziny Giszowca, nazywanego osiedlem-ogrodem, tym razem z Joanną Siedlaczek-Plutą, a także zwiedzanie Strefy Kultury z Witoldem Szwedkowskim i podglądanie, co dobrego w sferze flory się tam dzieje. W lipcu zdecydowanie wychodzimy na dwór!

Gdzie: wiele filii 
Kiedy: lipiec 2024 r. 

Notka o autorze

Antonina Szymitowska

antonina szymitowskaSkandynawskie mroczne kryminały to Antoniny zdecydowany #1, ale chętnie sięga również po inne powieści kryminalne oraz literaturę iberoamerykańską, niekoniecznie przepełnioną grozą i zbrodnią.
Lubi czytać po angielsku i hiszpańsku.
Lubi też wschodnie sztuki walki, skandynawski black metal, castellano rioplatense, upalne lato, spaghetti…
Nie lubi, gdy jej imię zdrabnia się Tosia lub Antosia. Od 2004 roku nie je zwierząt, ale nikogo do wegetarianizmu nie namawia.
To właśnie spod jej klawiatury wychodzi zdecydowana większość tekstów, które czytacie na naszej stronie.

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok