Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Czerwiec 2024 r. - fotogaleria zbiorcza

 

Czerwiec w naszej Bibliotece był pełen wydarzeń :) Świętowaliśmy Dzień Dziecka i XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Spotykaliśmy się z naszymi czytelnikami podczas dzielnicowych i szkolnych festynów oraz na Festiwalu Miast Partnerskich Łączy nas chleb. Odbyły się kolejne zielone spacery - z Witoldem Szwedkowskim i Justyną Soską, pierwsza leśna kąpiel z Biblioteką, no i wiele spotkań autorskich. Odwiedzili nas m.in. Michał Bulsa, Maja Opiłka, Małgorzata Rejmer, Maciej Marcisz, Krzysztof Błażyca, Monika Maciewicz, Szymon J. Wróbel, Mariola Sternahl i Marcin Bedlicki. W Ligockim Ogrodzie Spotkań obchodziliśmy Noc Kupały. Naprawdę dużo się działo!

Gdzie: wiele filii 
Kiedy: czerwiec 2024 r. 

 

Notka o autorze

Anna Kajzer

Anna Kajzer

Kiedyś księgarka, od prawie 20 lat bibliotekarka. Ostatnio najwięcej czyta reportaży i książek dla dzieci, ale to nie znaczy, że na tym poprzestaje.
Miłośniczka audiobooków i chodzenia :) Próbuje znaleźć równowagę między życiem rodzinnym, pracą zawodową i czasem dla siebie, a przy tym nie zwariować.
Lubi ludzi i święty spokój, co niekoniecznie się wyklucza :)

 

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok