Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Maj 2024 r. - fotogaleria zbiorcza

 

Maj w Bibliotece upłynął po znakiem natury – zapraszaliśmy Was na zielone spacery z Lidią Machaj i Witoldem Szwedkowskim, warsztaty pszczelarskie i spotkanie z dr. Ryszardem Kulikiem.

Miłośnicy historii Górnego Śląska mieli okazję porozmawiać z dr. Dariuszem Zalegą na spotkaniu o książce Chachary. Ludowa historia Śląska oraz Wojciechem Grabowskim z okazji premiery  książki Maroko czyli rzecz o dorastaniu na Górnym Śląsku.

Wielbiciele kryminałów mogli spotkać swoich ulubionych autorów – Hannę Greń i Krzysztofa A. Zajasa. W ramach cyklu NIE-ZWYKLI gościliśmy Lukasza Wilińskiego, który opowiedział o projekcie Trajka on the Trip W maju również świętowaliśmy z naszymi czytelnikami Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek : ) Wiele się działo…

Gdzie: wiele filii 
Kiedy: maj 2024 r.

 

Notka o autorze

Anna Kajzer

Anna Kajzer

Kiedyś księgarka, od prawie 20 lat bibliotekarka. Ostatnio najwięcej czyta reportaży i książek dla dzieci, ale to nie znaczy, że na tym poprzestaje.
Miłośniczka audiobooków i chodzenia :) Próbuje znaleźć równowagę między życiem rodzinnym, pracą zawodową i czasem dla siebie, a przy tym nie zwariować.
Lubi ludzi i święty spokój, co niekoniecznie się wyklucza :)

 

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok