Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Miesiąc z reportażem 2022 - fotogaleria zbiorcza

Miesiąc z reportażem to wydarzenie, podczas którego przybliżamy Wam różny wymiar, tego popularnego gatunki, jakim jest niewątpliwie reportaż. Do udziału w spotkaniach zaprosiliśmy:
Borysa Tynkę - certyfikowanego przewodnika po Odessie, Kijowie i Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia; prof. Stefana Gierlotkę - podróżnika, który ma za sobą niejedną podróż w najodleglejsze zakątki świata; Annę Malinowską - dziennikarkę związaną ze Śląskiem, która w swoich książkach porusza ważne i często przemilczane tematy; dr. Ryszarda Lenca - mieszkańca Katowic i Koszutki, który głos o swojej dzielnicy zabrał w książce „My z Koszutki"; dr Ludwikę Włodek - dziennikarkę i socjolożkę, opisującą historię „Buntowniczek z Afganistanu"; Roberta „Robba" Maciąga - dwukrotnego laureata nagrody Traveler miesięcznika National Geographic,  podróżnika przemierzającego szlaki na rowerze; Zbigniewa Rokitę - laureatem Nagrody Literackiej NIKE za 2021 za „Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku"; Annę Dudzińską - dziennikarkę związaną ze Śląskiem i Katowicami, poruszającą temat mieszkańców Dubaju.

Gdzie: wiele filii 
Kiedy: wrzesień-październik 2022 r.

Autor artykułu|closed

Magda Balon

Dział Metodyki, Analiz i Promocji
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok