Pobierz do swojego kalendarza: Pobierz jako plik iCal

Rozpoczęcie: Piątek, 15 Lis. 2019 r., godz. 10:00

plakat promujący

Brykanie z książkami
Spotkanie z Małgorzatą Swędrowską, twórczynią koncepcji czytania wrażeniowego, wykładowczynią na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spotkanie dla rodziców i dzieci w wieku do lat trzech.

Spotkanie realizowane w ramach projektu Niedorośli/Dorośli. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

15 listopada 2019 r., godz. 10.00, Filia nr 32, ul. Grzyśki 19 A

Brykanie z książkami. To wyjątkowe spotkanie dla rodziców z małymi dziećmi ma na celu pokazać dorosłym , jak rym, rytm i melodia języka polskiego działa na małe dzieci oraz w jaki sposób można radośnie spędzić czas ze swoim dzieckiem, czytając dobre teksty literackie i bawiąc się książkami. W programie wspólne zawołania, śpiewanki, masażyki na plecach oraz wrażeniowe czytanie książek dla najnajów.

 

Małgorzata Swędrowska (rozwiń biogram)

Przyjaciółka książek, pedagożka, trenerka. Od 11 lat popularyzuje dobrą literaturę dla dzieci i młodzieży. Nominowana przez polską sekcję IBBY w 2016 roku do nagrody za upowszechnianie czytelnictwa. W 2018 roku otrzymała nagrodę Pegazika za konsekwentne, nowatorskie i inspirujące działania z książką na warsztatach dla dzieci, nauczycieli, bibliotekarzy, rodziców. Pisze felietony, książki metodyczne dla nauczycieli, jest twórczynią koncepcji czytania wrażeniowego oraz autorką książki „Elementarz w podskokach”.



Katowice, Grzyśki 19a
tel: 322 521 789

Wizytówka Filii nr 32

Wskazówki dojazdu




Wróć