Pobierz do swojego kalendarza: Pobierz jako plik iCal

Rozpoczęcie: Środa, 08 Cze. 2022 r., godz. 17:00

2022 06 8 f25 jerzy mazur

Opowieści ptasiej treści
Spotkanie z fotografem przyrody Jerzym Mazurem

Budżet Obywatelski

Kilka słów od naszego gościa:

Fotografowanie ptaków to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Ruch, kontakt z przyrodą, pogłębianie wiedzy, a nawet zaspokajanie instynktu łowcy (bezkrwawe polowania) albo zbieracza (kolekcjonowanie gatunków).
Fotografowanie przyrody to zabawa z podchodami, śledzeniem, przewidywaniem ruchu przeciwnika, to nie tylko moc wrażeń, ale również praca wymagająca sił własnych i środków finansowych. Wymaga dużego samozaparcia, wytrwałości i konsekwencji w działaniu. To także sprzęt i wyposażenie, bez którego nie ma szans na dobre ujęcie.
Zdjęcia ogląda się szybko i często pobieżnie, ale za każdym z nich kryją się godziny lub dni pracy w różnych warunkach atmosferycznych latem czy zimą. Laureat wielu konkursów fotograficznych między innymi złoty medal za fotograficzną twórczość w konkursie „Polska jest Piękna” Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej. „Polska jest Piękna” Stowarzyszenia przeciw Nicości, „Natura” Empik Foto, „Przyroda Polski” Balans Foto Festiwal, „DZIKIE piękne POLSKIE” Związku Polskich Fotografów Przyrody. Zdjęcia publikowane w kalendarzu National Geographic.

 

8 czerwca 2022 r., godz. 17.00
Filia nr 25


Category Image
Katowice, Chrobrego 2
tel: 322 544 206

Wizytówka Filii nr 25

Wskazówki dojazdu 

Wróć