czytaj dla odmiany okragle logo

Sprawdź się! Znajdź przynajmniej 10 tytułów, które ukrywają się w tym tekście!

- Jeszcze chwila! - krzyknęła Madame Bovary brawurowo parkując zgrabny niebieski rower marki Mercedes-Benz przed Cukiernią pod Mocnym Aniołem. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet już byli w środku. Zresztą przesiadywali tutaj noce i dnie.
- Ci nędznicy będą mieli dzisiaj trudny wybór: kraina wódki czy rowerowa majówka… – szyderczo zaśmiała się zza baru złotowłosa lady Makbet.
- Serwus, Madonna! - wykrzyknęli na widok madame wszyscy zgromadzeni i rozpoczęła się Ekodebata.

- Pani Twardowska zaczęła twardo: A więc paragraf 22 mówi, że wszyscy jesteśmy podejrzani o niesegregowanie śmieci!
- No cóż, zło czai się wszędzie - chrząknął Herkules Poirot i spojrzał w kierunku błędnego rycerza.
- Sí i OK - nie jestem eko i wszyscy wiedzą, że walczę z energią odnawialną od lat – przyznał niechętnie Don Kichot z La Manchy.
- To zbrodnia i kara cię nie minie! - zapowiedziała Lady Makbet.
Proszę państwa! Wielkie pytanie naszej debaty brzmi: JAK SEGREGOWAĆ SZKLANE DOMY???
- Może ten temat zostawimy sobie na następne przedwiośnie, co? - rzucił Seweryn Baryka - a teraz ruszajmy! Mam świetny atlas chmur
i roślin...
- O, ja mogę pokazać, z jakiej rośliny powstaje morfina – pochwaliła się Balladyna, a piesek przydrożny zamachał ogonem pod stolikiem. Ale nim ruszymy w plener sprawdzić, o czym mówię, kiedy mówię o bieganiu i rowerze, niech głos zabierze jeszcze Pani Lena Kinge - dyktatorka mody.
- Pani Leno: co noszą w tym sezonie ekoodpowiedzialni?- oczywiście pióropusz, bo moda, w której nie można wyjść na majówkę nie jest modą… A każdy rowerzysta ubiera się obowiązkowo w obcisłe, bo warto mieć styl!
- No to odjazd, słychać już ptasie radio. Must be the music! Tylko muzyka!