• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Patrick Doyon, Andre Marois 'Złodziej Kanapek'

zlodziej kanapek 1

Tak to mogła być nudna książka o tym, jak zdrowo powinno żywić się dzieci, ale już sam tytuł bawi. Kto mógłby dopuścić się kradzieży kanapek? Twórcy tego gastronomicznego kryminału za miejsce akcji wybrali szkołę pełną uczniów a w punkcie kulminacyjnym pojawia się moment konsumpcji zbiorowej. Idealna uczta dla smakoszy. A co z tymi co nie lubią jeść?  Otóż zarówno główny bohater – Marcel, jak i jego koledzy i nauczyciele wszyscy mają swoje przyzwyczajenia i ulubione drugie śniadania. Kolejno stają na celowniku, jako podejrzani, którzy dopuścili się kradzieży najsmaczniejszego drugiego śniadania wszechczasów. A czemu niby najsmaczniejszego? Tego już nie zdradzę.

zlodziej kanapek 2Tej książce nie można się oprzeć :)

Powieść graficzna kanadyjskiego autora powieści kryminalnych i genialnego ilustratora i twórcy animacji. To nie tylko kulinarne przeżycie, ale i wizualne. Do czytania dla niedorosłych, ale i rodzinnie podczas eksperymentowania w kuchni (może z majonezem własnej roboty ;)

Książkę znajdziecie w naszej bibliotece (tutaj

Metryczka książki|closed

Tytuł: Złodziej Kanapek