• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Dzień Kobiet w MBP ;) (2019)

Z okazji Dnia Kobiet pracownicy Działu Promocji zrobili świąteczną, kobieco-męską sesję zdjęciową... Dziewczyny postanowiły "zaprezentować" męskich przedstawicieli globu, związanych z kulturą - mężczyzn, których twórczość cenią i chcą uhonorować. Działowy Rodzynek z kolei chciał pokazać, że wiedza mężczyzn o kobietach jest nieskończona :) A może i nawet - niezaczęta? ;) ;)
Kobiety kochane! Życzymy Wam spełnienia marzeń, bądźcie szczęśliwe.
AntoninaAntonina lubi mężczyzn pozornie bardzo różnych; wszystkich jednak łączy talent i pasja

Magda

Magda lubi utalentowanych mężczyzn od obrazów.
PS. I pingwinki

AniaAnia przypomina, że o gustach się nie dyskutuje

Monika

Monika lubi mężczyzn z klasą.

SławekSławek pilnie studiuje kobiecą naturę. Codziennie próbuje ją rozgryźć, pracując z czterema superdziewczynami.

Sławek 2...wciąż rozgryza