plakat promujący

Katowiczanie czytają! Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Można się o tym przekonać z artykułu (TUTAJ)
Jednak czytać jest co, dzięki dodatkowym funduszom i samym zainteresowanym.
W mijającym roku do bibliotecznego księgozbioru trafiło ponad 27 tysięcy książek zakupionych dzięki projektom i dotacjom celowym, a także podarowanych przecz Czytelników.
Z budżetu przeznaczonego na 2018 rok, Biblioteka zakupiła kolejne 5 tysięcy książek.
Jedno wiemy na pewno, że bez Was, Drodzy Czytelnicy, nie udałoby się pozyskać tylu ciekawych i wartych uwagi publikacji pojawiających się na rynku wydawniczym.

zakupy 2018

Magdalena Balon

magdalena balon
Bibliotekarka, miłośniczka książki dla dzieci i obrazu zatrzymanego w kadrze obiektywu oraz zilustrowanego  we wszelakim formacie.
"Fotograf literacki”, poszukujący inspiracji w książkach i przestrzeni miejskiej.