• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

W sierpniu dorośli czytają (2018)

Na sierpniowej liście najchętniej czytanych książek pojawiły się nazwiska pisarzy kryminałów, literatury obyczajowej, literatura grozy oraz jedno wyróżniające się nazwisko Katarzyny Nosowskiej – piosenkarki, autorki tekstów, wokalistki rockowej zespołu Hey. Od razu nasuwa się pytanie czy artyści powinni pisać książki? Odpowiedź jest jedna – nie wszyscy zapewne :) Jednak zapewniam, że spotkanie z Kaśką, jak mówi o sobie nieraz w książce autora, to nie zabijanie czasu lekturą, a poznanie spora dawka humoru, szczerości, zrozumienia i towarzystwo na każdą porę dnia.

Książka powstała jako pewnego rodzaju rozwinięcie instagramowych rozmyślań piosenkarki.

Statystyka sierpień

Notka o autorze|closed

Magdalena Balon

magdalena balon
Bibliotekarka, miłośniczka książki dla dzieci i obrazu zatrzymanego w kadrze obiektywu oraz zilustrowanego  we wszelakim formacie.
"Fotograf literacki”, poszukujący inspiracji w książkach i przestrzeni miejskiej.