• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Wrzaskun | komiksowo dla dzieci

wrzaskun

Kolejna rzecz podwędzona z nieswojej półki.

Wrzaskun nie jest zbyt bystrym i skomplikowanym bohaterem. Lubi robić sieczkę i ratować księżniczki. W sumie to chciałby, aby jedna z nich chciała być jego ukochaną, ale jakoś nie ma szczęścia do kobiet. Albo brzydkie, albo pyskate, albo  niezainteresowane. Jak tu żyć? Jest taka jedna księżniczka, która wydaje się być ideałem, ale jak na złość zostaje porwana. No to Wrzaskun musi znów ratować, a ratując siekać, mordować i tak dalej. I może w końcu dostanie buziaka.

Ten króciutki album zdecydowanie przypadł mi do gustu. Niby prosta kreska, nieskomplikowana fabuła, ale za to jaki fajny humor. Podczas lektury dobrze się bawiłem.

Z tymi księżniczkami to jednak ciężka sprawa.. lepiej uważać z tym ratowaniem ;)

Tébo ‘Wrzaskun. Piękna i brzydal’

Notka o autorze|closed

Szymon Szostok

szymon szostokZ wykształcenia politolog, z zawodu informatyk, a prywatnie miłośnik kina, komiksów i zwierząt.
Od kilku lat prowadzi bloga salomonik.eu, na którym wylewa swoje zachwyty i frustracje dotyczące poznawanej kultury (ludzkiej również).
Lubi dobre wspomnienia i dlatego wielokrotnie ogląda te same filmy i czasem zachowuje się jak bajtel w zabawkowym.Od kilku lat odkrywa świat komiksów.
Je mięso ;)