• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Otwarcie Filii nr 5

2022 f5 plakat promujacy filie 7

Otwarcie Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach (ul. Braci Mniejszych 2) na Osiedlu Franciszkańskim, to przede wszystkim przestrzeń dostosowana do potrzeb najmłodszych bywalców biblioteki. W nowej przestrzeni znalazły się wysokoartystyczne picturebooki, książki wielkoformatowe, kartonowe, dla dzieciaków, które uczą się czytać i poznają litery, ale też dla tych które już sprawnie posługują się literami. Oczywiście swoją półkę znajdzie też pokolenie young adult, czy czy dorosłych. Z przestrzeni biblioteki może korzystać każdy codziennie (za wyjątkiem niedzieli). Biblioteka mieści się na parterze i bardzo łatwo dostać się do niej zarówno rodzicom z maluszkami, jak i osobom, które nie poruszają się samodzielnie. Do biblioteki zlokalizowanej na ul. Braci Mniejszych 2, został przeniesiony oddział dziecięcy mieszczący się dawniej w Domu Kultury Ligota przy ul. Franciszkańskiej 33. Zapraszamy do odwiedzin!

Gdzie: Filia nr 5
Kiedy: 16 listopad 2022 r.

Źródło: ???????????? ???????????????????????? | Al. Roździeńskiego 1A, 40-202 Katowice

Galeria|closed

Autor artykułu|closed