• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

MBP Katowice z II miejscem w Ogólnopolskim Konkursie Lodołamacz 2022

lodolamacz polska

Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło powiadomić, iż Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach zajęła II miejsce w XVII edycji Konkursu Lodołamacze, w kategorii Instytucja. W uroczystej Gali Finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie, w dn. 6 października br., udział wzięły Pani Dyrektor Anna Fałat oraz Pani Wicedyrektor Ewa Stasiak.
To nobilitujące wyróżnienie; dowód na to, że praca z osobami z niepełnosprawnościami, wspieranie ich i ukazywanie ich ważnej roli w społeczeństwie, jest niezwykle istotne.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy się z Państwem podzielić informacją o tym wspaniałym wyróżnieniu dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach.

Pod linkiem znajduje się fotorelacja z Uroczystej Gali.

Notka o autorze|closed

Antonina Szymitowska

antonina szymitowskaSkandynawskie mroczne kryminały to Antoniny zdecydowany #1, ale chętnie sięga również po inne powieści kryminalne oraz literaturę iberoamerykańską, niekoniecznie przepełnioną grozą i zbrodnią.
Lubi czytać po angielsku i hiszpańsku.
Lubi też wschodnie sztuki walki, skandynawski black metal, castellano rioplatense, upalne lato, spaghetti…
Nie lubi, gdy jej imię zdrabnia się Tosia lub Antosia. Od 2004 roku nie je zwierząt, ale nikogo do wegetarianizmu nie namawia.
To właśnie spod jej klawiatury wychodzi zdecydowana większość tekstów, które czytacie na naszej stronie.