Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Na skrzydłach | Z życia Biblioteki

01

Rozćwierkana wystawa zawitała do Filii 14 na Os. Tysiąclecia.

Od wtorku 2 sierpnia można podziwiać niezwykłą wystawę Na skrzydłach wiatru. Prace Agnieszki Ciszewskiej przedstawiają różnobarwne ptaki. Ponad 50 przepięknych ilustracji malarki zdobi książkę Jacka Karczewskiego „Zobacz ptaka. Opowieści po drodze”. Na wystawie możemy zobaczyć część tych prac, oraz wiele innych, z którymi artystka zawitała do Katowic po raz pierwszy!

Agnieszka Ciszewska przez 15 lat była związana z Teatrem Wielkim w Łodzi, a także pracowała jako grafik komputerowy. Przyszedł, jednak czas, aby postawić wszystko na jedną kartę i zająć się swoją pasją i wielką miłością do malarstwa. Jako jedyna w Polsce maluje akwarelą miniatury. Dzięki temu możemy podziwiać niezwykłe i tak „żywe" prace artystki w naszych dwóch filiach.

 

Od 2 do 30 sierpnia wystawa jest dostępna w Filii nr 14 na Os. Tysiąclecia, ul. Piastów 20. Natomiast od września zawita do Filii 16 ul. Wajdy 21.

Notka o autorze|closed

Emilia Kulpa

emilia kulpa

Miłośniczka literatury fantasy – głównie polskiego, science fiction oraz gier RPG.

Wraz z najmłodszymi mężczyznami swojego życia odkrywa coraz to nowe pozycje literatury dziecięcej.

Lubi dobrą kuchnię, pyszną kawę, a jej pasją jest robienie tortów artystycznych.

 


© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok