• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Prezenty z ilustracją | książka dla dzieci

aisato zycie

Lisa Aisato stworzyła piękną, uniwersalną opowieść o życiu. Tak jest też zatytułowana ta opowieść - "Życie". Autorka prowadzi nas przez świat, zaczynając od naszych narodzin. Jako dzieci odkrywamy z ciekawością świat, doświadczamy go po raz pierwszy , aby z czasem poznać smak pierwszych rozczarowań, blasków i cieni dojrzewania, a w końcu niepewnej dorosłości, która na każdym kroku zaskakuje. Każda strona tej książki zachwyca, uwagę przykuwają ilustracje, na które składają się najlepsze prace autorki. To wyjątkowa pozycja, która bez względu na wiek czytelnika, niesie ze sobą czułą wzruszającą przypowieść o życiu każdego z nas.

Lisa Aisato "Życie", Wydawnictwo Literackie, 2021
Tłum. z j. angielskiego: Wojciech Mann.

Notka o autorze|closed

Sławomir Hordejuk

sławomir hordejukPochodzi z Południowego Podlasia.
Z wykształcenia nauczyciel geografii, bibliotekarz i animator kultury.
Z zamiłowania regionalista. Interesuje się historią i kulturą Tatarów polsko-litewskich, dziejami polskiego lotnictwa, mniejszościami narodowymi i etniczno-religijnymi.
Miłośnik literatury faktu i reportaży. Od kwietnia 2012 r. pracownik Działu Metodyki Analiz i Promocji.