Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Odkrycia czytelnicze czas zacząć...

odkrycia czytelnicze

???????? ??????????? to nowe działanie, które podejmujemy wraz z początkiem roku. Jest to przestrzeń do dzielenia się, wyrażania opinii, a przede wszystkim zachwytu nad książkami, e-książkami czy audiobookami (bez względu na gatunek literacki, czy formę publikacji). Dodatkowo każdego miesiąca zapraszać będziemy Was do podjęcia wyzwania czytelniczego. A przez cały rok możecie dzielić się swoimi odkryciami czytelniczymi.

Kto może dołączyć do grupy? Wszyscy, którzy czytają.

 

Pamiętajcie, żeby dołączyć do grupy na Facebooku ???????? ???????????, gdzie możecie zamieszczać zdjęcia tych przeczytanych i właśnie rozpoczynanych lektur, wklejać linki do swoich opinii z blogów. Jeśli nie macie konta, to zawsze możecie podzielić się swoimi odkryciami i zachwytami czytelniczymi wysyłać do nas wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my zamieścimy ją w Waszym imieniu. Dzielmy się dobrą literaturą!

Oznaczajcie udział w ODKRYCIACH CZYTELNICZYCH pod swoimi zdjęciami. Koniecznie dodawajcie hasztag #OdkryciaCzytelnicze2022 w mediach społecznościowych pod publicznymi postami.

Od czego zaczynamy nasze odkrywanie? Na dobry początek przeczytaj opowiadanie lub zbiór opowiadań.

styczeń poziom

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok