labib

Biblioteka bezpieczna - jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników i użytkowników biblioteki - tak brzmi tytuł szkolenia, które nasza biblioteka wygrała w szóstej edycji konkursu Re-Animuj się!, organizowanego przez Stowarzyszenie LABiB i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Szkolenie odbędzie się w dn. 27 października 2021 r., w Filii nr 16 przy ul. Wajdy 21, udział w nim wezmą pracownicy naszej Biblioteki oraz kilkoro przedstawicieli zaprzyjaźnionej Biblioteki z Chorzowa. Warsztaty poprowadzi Jerzy Woźniakiewicz, ambasador LABiB, dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu Re-Animuj się - szkolenia dla bibliotekarzy realizowanego przez Stowarzyszenie LABiB. Projekt sfinansowano ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.