bajka na telefon baner

Drodzy Rodzice! Jeśli martwi Was, że Wasze dzieci nie mogą uczestniczyć w cotygodniowym Czytaniu na dywanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach, mamy dla Was świetną wiadomość. Nie chcemy, by nasi najmłodsi Czytelnicy tak dotkliwie odczuli zamknięcie Biblioteki, postanowiliśmy zatem poprowadzić akcję Bajka przez telefon.

Na czym polega nasza akcja? Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 10.00 przyjmujemy telefoniczne (+48 506 614 030) oraz mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zgłoszenia od rodziców, którzy chcieliby, by Pani Bibliotekarka poczytała ich dzieciom przez telefon. Czytanie odbywać się będzie w godz. od 10.00 do 13.00, poprzez oddzwanianie na numer telefonu podany przez rodzica. Dodatkowo, raz dziennie na profilu FB Filii nr 12 prowadzone jest Czytanie na ekranie. Panie Bibliotekarki czytają bajki, stworzone… przez nie same! :)

 

Mamy nadzieję, że akcja Czytanie przez telefon choć trochę pomoże dzieciom, a także Wam, rodzicom, przebrnąć przez ten trudny czas.

Zachęcamy do przyłączenia się do tej świetnej inicjatywy, a także do śledzenia naszej strony internetowej: www.mbp.katowice.pl