czytaj dla odmiany okragle

Drodzy Czytelnicy!

Od 12 marca br. wszystkie nasze filie, zgodnie z decyzją Rządu RP oraz zaleceniem Prezydenta Miasta Katowice, pozostają zamknięte do odwołania, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją, a także ogólnopolską akcją #zostańwdomu, zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę internetową (zapraszamy do subskrybowania bibliotecznego newslettera), profil na Facebooku – MBPwKatowicach, profil na Instagramie – MBPwKato. Dzięki Internetowi pozostajemy z Wami w ciągłym kontakcie.

Nie wiemy jak długo nasze filie pozostaną zamknięte, w związku z czym informacje o wydarzeniach, które już będą mogły odbyć się w naszej Bibliotece, opublikujemy w wyżej wymienionych serwisach.  Planujemy również organizować konkursy i zabawy online, by miło i kreatywnie  przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czas. Czytelnicy Biblioteki, korzystający z zasobów wirtualnej wypożyczalni Legimi, wciąż mogą otrzymać kody dostępu. Wystarczy skontaktować się z wybraną filią, telefonicznie lub mailowo.

Wszystkim Czytelnikom życzymy zdrowia i przyłączamy się do prośby #zostańwdomu. Dzięki temu spotkamy się szybciej w Bibliotece.

Do zobaczenia niebawem!