• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Budżet Obywatelski 2019 - podziękowania

plakat promujący
Szanowni Czytelnicy, serdecznie dziękujemy za wsparcie, jakim obdarzacie naszą Bibliotekę. Dziękujemy pomysłodawcom projektów, które zostały złożone w tegorocznej, szóstej edycji Budżetu Obywatelskiego, jak i wszystkim, którzy zdecydowali oddać swój głos właśnie na biblioteczne projekty. To właśnie dzięki Wam będziemy mogli wzbogacić księgozbiór o nowe książki, komiksy i audiobooki, także te w językach obcych. Zaopatrzymy kąciki dziecięce w nowe meble i akcesoria, zakupimy nowe gry planszowe oraz materiały plastyczne na zajęcia w ramach Laboratorium SZTUKI. Dzięki oddanym w głosowaniu punktom, utworzymy wypożyczalnie gier planszowych w wybranych filiach, uatrakcyjnimy również ofertę spotkań dla czytelników.

Raz jeszcze okazaliście Państwo, iż nasza Biblioteka jest dla Was miejscem ważnym na kulturalnej mapie Katowic. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zapraszamy do nas!