audiodelic

Nasza Biblioteka, wraz z Audiodelic, wirtualną wypożyczalnią prasy i magazynów w formie audio (do odsłuchiwania), organizuje dla Czytelników świetną akcję wakacyjną.  W lipcu i sierpniu, każdego 10., 20. i 30. dnia miesiąca, na oficjalnym bibliotecznym profilu na Facebooku (MBPKatowice) pojawi się pytanie konkursowe, związane z Audiodelic.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wygra osoba, która jako trzecia z kolei udzieli prawidłowej odpowiedzi. W nagrodę otrzyma ona kupon uprawniający do 30-dniowego darmowego dostępu do wybranego przez siebie czasopisma. Do wyboru: Tygodnik Powszechny, Charaktery oraz Polityka.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy pełnoletni Czytelnicy naszej Biblioteki.

Powodzenia!

#latozaudiodelic