bookiet ksiazek

Wraz z nadejściem kwietnia rozpoczynamy w naszej Bibliotece akcję Wiosenny BOOKiet książek. To specjalna akcja dla tych, którzy lubią czytać książki i recenzować je, przygotowana przez nas wspólnie z Wydawnictwem Literatura.
Wiosenny BOOKiet książek odbędzie się w siedmiu naszych filiach (1, 3, 6, 5 Młodzieżowa, 16, 26 i 33) i trwać będzie od 1 kwietnia do 20 czerwca br. W każdej z tych filii, dwudziestu czytelników, którzy dużo i chętnie czytają, mogą otrzymać po jednym egzemplarzu specjalnego dzienniczka. W dzienniczku jest miejsce na własnoręczne wpisanie 24 tytułów przeczytanych książek, wraz z końcową oceną, jaką czytelnik chce danej książce wystawić. Do każdego zestawu dołączony jest arkusik z kolorowymi naklejkami.

Osoby, które wypełnią dzienniczek oraz napiszą 2-3 recenzje przeczytanych przez siebie książek, zostaną nagrodzone upominkami. Natomiast spośród wszystkich zgłoszonych prac, wybierzemy po jednym autorze z każdej filii, którzy napisali najciekawsze recenzje, i nagrodzimy ich książkami.
Serdecznie zachęcamy wszystkich młodych miłośników czytania do zabawy!

Regulamin akcji: Wiosenny BOOKiet książek