III Tydzień Kultury Żydowskiej 16-22 lutego 2019 r.

'Jak prowadzić warsztaty komiksowe?' Edyta Bystroń

konferencja 2018 bystron

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach zorganizowała dn. 15-16 listopada 2018 r. konferencję szkoleniową dla bibliotekarzy OBRAZ/słowo/Biblioteka.

Pierwszy dzień poświęcony był pracy z wykorzystaniem książek obrazkowych, drugi natomiast - z wykorzystaniem komiksów. Podczas obu dni konferencji odbyły się wykłady, prezentacje oraz warsztaty, prowadzone przez specjalistów w danych dziedzinach.

Jedną z osób prowadzących część warsztatową drugiego dnia była pani Edyta Bystroń - rysowniczka, ilustratorka, autorka komiksów. Prowadzone przez nią zajęcia praktyczne "Jak prowadzić warsztaty komiksowe?" cieszyły się dużym powodzeniem wśród bibliotekarzy. Niestety, z powodu ograniczonej liczby miejsc, nie wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach. Dzięki uprzejmości pani Edyty Bystroń, możemy opublikować prezentację jej autorstwa, z przeznaczeniem do wykorzystania przez bibliotekarzy. Są to materiały jej autorstwa, wykorzystane podczas warsztatów w ramach konferencji OBRAZ/słowo/Biblioteka.

Pokaż prezentację

Sponsorzy w 2019