Spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim - legendą polskiej piłki nożnej

Spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim.plakat promujący

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej piłki nożnej, najskuteczniejszym strzelcem w historii narodowej kadry piłkarskiej do tego roku. Wraz z reprezentacją Polski zdobył mistrzostwo olimpijskie w Monachium w roku 1972.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Fundacją Szansa dla Niewidomych; Włodzimierz Lubański odznaczony zostanie w czasie spotkania tytułem Idola Stulecia - nagrodą przyznaną przez Fundację.

Więcej informacji o organizowanym przez nas wydarzeniu znajduje się na stronie Fundacji Szansa dla Niewidomych. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zapisać się telefonicznie (formularz oraz numer telefonu znajdują się w artykule pod wyżej wspomnianym linkiem).

Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2018 r., o godz. 14.30, w Filii nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, przy ul. Wajdy 21.

Serdecznie zapraszamy!