Budżet Obywatelski – V edycja - wyniki

bo dziekujemy

Od kilku dni wiadomo już, które projekty obywatelskie, zgłoszone do piątej edycji katowickiego Budżetu Obywatelskiego, dostały poparcie wśród mieszkańców i zostaną sfinansowane w przyszłym roku. Wśród tych, które cieszyły się największą popularnością, są i biblioteczne projekty.

Bardzo cieszy nas, że dzięki Państwa głosom zrealizujemy m.in. zakup wyposażenia wspierającego organizowanie wydarzeń w naszej bibliotece, będziemy mogli organizować więcej prelekcji tematycznych i spotkań autorskich oraz imprez kulturalnych dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Państwa poparcie przyczyni się do poprawy funkcjonalności i modernizacji kilku naszych filii, doposażymy również działy dziecięce w nowe meble. Przede wszystkim jednak wzbogacimy nasz księgozbiór w nowości wydawnicze książek i audiobooków, dokupimy również nowe gry planszowe.

Serdecznie dziękujemy! Kolejny raz mogliśmy na Państwa liczyć. To dla nas niezwykle ważne, że doceniacie to, co robimy i między innymi w taki właśnie sposób – głosując na biblioteczne projekty w kolejnych edycjach Budżetu Obywatelskiego – dajecie wyraz swojej sympatii.
Do zobaczenia w Bibliotece!