Konferencja OBRAZ/słowo/Biblioteka
Odkryj Historię
Lato z Książką 2018
Śląskie Targi Książki 2018

Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska.

Plakat promujący

Stali Czytelnicy wiedzą, że październik to w naszej Bibliotece czas zbierania darów dla zwierząt mieszkających w schronisku. Nie inaczej jest w tym roku – ponownie organizujemy dwie akcje dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

W darach przekazać mogą Państwo na przykład makaron, kaszę, ryż, karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, o dużej zawartości mięsa. Potrzebne jest jednak nie tylko jedzenie, ale także środki czyszczące i dezynfekujące.

Zbiórki trwa przez cały październik 2018 r., dary przynosić mogą Państwo do Filii nr 21 (ul. Zamkowa 45, Katowice-Janów) oraz do Filii nr 31 (ul. Marcinkowskiego 13, Katowice-Zawodzie), od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia Biblioteki.

Za pomoc serdecznie dziękujemy; dziękują zwłaszcza zwierzęta, które potrafią być bardzo wdzięczne. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek spojrzał w ich oczy :)