Budżet Obywatelski 2018
Lato z Książką 2018

Język fiński w bibliotece!

jezyk finski 35

Konwersacje i kursy języków obcych odbywające się w naszej Bibliotece cieszą sie dużą popularnością. Nasi lektorzy to osoby o dużej wiedzy i umiejętnościach, którzy z zaangażowaniem nauczają na różnych poziomach zaawansowania.

W październiku br. uruchamiamy kolejny kurs językowy dla dorosłych. Tym razem będzie to język fiński od podstaw. Zajęcia poprowadzi native speaker Pyry Eloranta.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapisu dokonać można osobiście w Filii nr 35 Obcojęzycznej (ul. Słowackiego 20), pod nr. tel. 322 538 414, lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lektor nie porozumiewa się w języku polskim, lekcje odbywać się będą w jęzuku angielskim. Uczestniczyć w nich zatem mogą jedynie osoby znające angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Spotkania docelowo odbywać będą się raz w miesiącu, we wtorek. Pierwsza lekcja odbędzie się w środę 3 października, w godz. 16.00-18.00, w Filii nr 35 Obcojęzycznej, wtedy też ustalone zostaną terminy kolejnych zajęć.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Szanowni Państwo, grupa została już utworzona, mamy równiez kilka nazwisk na liście rezerwowej. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń. Dziekujemy za tak duże zainteresowanie kursem.