Śląskie Targi Książki 2018
Odkryj Historię
Lato z Książką 2018

RODO – Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych

Od 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej obowiązują przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Każdy podmiot prywatny i publiczny przetwarzający dane osobowe zobowiązany jest do zastosowania się do nowych przepisów, w myśl których przetwarzanie owych danych podlega ściślejszej, niż dotychczas, ochronie.

Prosimy o zapoznanie się z „Informacją o przetwarzaniu danych osobowych, dla osób których dane dotyczą”.