DNI POLSKO-CZESKIE

polski dla obcokrajowscow eng

Polish for foreigners
Język polski dla obcokrajowców

Kursy języków obcych odbywające się w naszej Bibliotece cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Miło nam, że tak licznie uczestniczą Państwo w zajęciach z języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego i japońskiego.

W Katowicach mieszka coraz więcej obcokrajowców, coraz lepiej posługują się językiem polskim. Wciąż jednak zdarza się, że pewne wyrażenia są dla nich niejasne, a wymowa niektórych słów trudna. Postanowiliśmy zatem zorganizować kursy języka polskiego dla obcokrajowców „Polish for foreigners”, dzięki którym podszkolą umiejętności.

Ruszyły zapisy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 13 czerwca br., o godz. 16.30 w Filii nr 35 Obcojęzycznej. Rejestracji dokonać można telefonicznie pod nr. tel. 322 538 414 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podczas spotkania omówione zostaną szczegóły zajęć.

polski dla obcokrajowscow ros

Jeśli znają Państwo osobę dla której język polski nie jest językiem ojczystym i przydałaby jej się pomoc w opanowaniu jego zawiłości, prosimy poinformować o możliwości wzięcia udziału w zajęciach.
Jeśli jesteś obcokrajowcem i chcesz sprawniej porozumiewać się z Polakami, zapisz się na nasz kurs.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.