Japoński w bibliotece

japonski

Lubisz ciekawe wyzwania? Interesujesz się kulturą japońską? Chcesz nauczyć się podstaw nowego języka obcego? Być może kurs języka japońskiego dla początkujących to coś właśnie dla Ciebie!
Bezpłatne zajęcia 60-minutowe odbywać się będą w każdą sobotę, o godz. 13.00, w Filii nr 35 Obcojęzycznej, przy ul. Słowackiego 20.
Kurs prowadzi pani Aleksandra Matuszek, lektorka z dyplomem znajomości języka japońskiego na poziomie N2.

Szanowni Państwo, informujemy, iż grupa uczestników kowersatorium jest już w komplecie. Gotowa jest już lista rezerwowa, dalszych zapisów nie prowadzimy.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia informacji o prowadzonych w Bibliotece zajęciach z języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego.

Szczegółowych informacji o kursie oraz zapisów udzielają pracownicy Filii nr 35 – bezpośrednio w filii, pod nr. tel. 322 538 414 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona!
Rozpoczynamy 24 marca.