Lato z Książką - 2017

Plakat promujący

W lipcu i sierpniu zapraszamy do udziału w akcji Lato z Książką. Tym razem hasłem przewodnim będzie Literacki Las, do którego będziemy nawiązywać podczas działań kulturalnych organizowanych w Bibliotece oraz we współpracy z innymi instytucjami kultury.
Nawiązując do sztuki, natury poprzez literaturę zaproponujemy dzieciakom spędzenie wolnego czasu w Bibliotece. Latem proponujemy zasiewanie i pielęgnowanie nowych pomysłów i pobudzanie wyobraźni dzieci. Interesować nas będą żywa architektura i działanie witaminy N. Stworzymy książkowe patio, będziemy obserwować i wsłuchiwać się w odgłosy natury. Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, jak co roku przygotuje spotkania z pisarzami i ilustratorami, warsztaty, gry literackie i spacery tropem ważnych słów.

LATO Z KSIĄŻKĄ
4 lipca – 31 sierpnia
wtorki, środy, czwartki

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tematyki i godzin rozpoczęcia spotkań dla poszczególnych filiach bibliotecznych, które zostaną zamieszczone w planie akcji LATO Z KSIĄŻKĄ.

Na spotkania zapraszają:

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Organizator nie zapewnia biletów komunikacji miejskiej oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zajęcia obowiązują zapisy oraz pisemna zgoda rodziców.

Filie prowadzące akcję zastrzegają sobie prawo do zmiany tematyki spotkań lub godzin ich trwania. Informacje o aktualnych planach zajęć, uwzględniające również ewentualne zmiany, dostępne są w filiach.

Pobierz formularz zgody.

Harmonogram imprez lipiec 2017 r.

Harmonogram imprez sierpień 2017 r.

Sponsorzy:
zakamarkiczerwony konikezop
zielona sowa mamania nasza ksiegarnia
fundacja marwit smak zdrowia agora media rodzina

polawiacze perel

Fotogaleria znajduje się poniżej