• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Smak zdrowia na ferie zimowe.

fundacja marwit smak zdrowia duze

Smak zdrowia na ferie zimowe.
Fundacja Marwit Smak Zdrowia w naszej Bibliotece

Przez cały czas trwania tegorocznej Akcji Ferie z Książką, dzieci uczęszczające do Filii nr 14, 16 i 26 biorą udział w II edycji programu „Smak zdrowia na ferie zimowe”. Jest to projekt prowadzony przez Fundację Marwit Smak Zdrowia, a jego celem jest promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.
Współpraca pomiędzy Biblioteką a Fundacją pokazuje, warto łączyć naukę z przyjemnością. Smaczne i zdrowe soki dostarczone przez Fundację Marwit Smak Zdrowia pomagają edukować przez dobre przyzwyczajenia.
Naszym dzieciakom akcja bardzo się spodobała, teraz już wiedzą, że zdrowe = smaczne.

Dziękujemy!

[gallery ID=140]