W labiryncie straszliwości, czyli "Ferie z Książką"

ferie 2017 plakat

W labiryncie straszliwości, czyli "Ferie z Książką" pełne grozy i mrocznych historii.
Zapewniamy jednak, że nie trzeba się bać. Dlaczego? Wybierzemy się podróż do krainy wyobraźni wraz z paczką ze Skrzynki Potworów, Demoniczną Dentystką, odbędziemy spirytystyczny seans książkowy z Marcinem Szczygielskim, zmierzymy się z siłami zła, a z kłopotów wyplączą nas Gabrysia Bzik i Nilson Makówka. Z ciemnych zakamarków wyprowadzi Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, by uciec przed Podpalaczami książek. Biblioteki i czytania nie trzeba się bać. Przygotujemy specjalnie dla Was spotkania z pisarzami, warsztaty artystyczne, gry literackie i potwornie dużo książek.

I lepiej w to uwierz!

„Ferie z Książką”
16 stycznia – 29 stycznia
poniedziałek-piątek
godz. 11.30 - 14.30

Do bibliotecznego labiryntu straszliwości zapraszają filie:

We wtorki i czwartki zapraszamy do filii:

Spotkania dla grup zorganizowanych w filiach (umówienie spotkania po uzgodnieniu z filią):

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Organizator nie zapewnia biletów komunikacji miejskiej oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zajęcia obowiązują zapisy oraz pisemna zgoda rodziców.
Formularz zgody rodziców na udział ich dzieci w Akcji, który należy pobrać, wydrukować i przynieść do filii, znajduje się TUTAJ.

Plakat promujący

Wybrane spotkania:

Straszne historie

– spotkanie autorskie z Katarzyną Majgier, autorką powieści dla dzieci i młodzieży Duch z Niewiadomic, Amelka czy Niedokończony Eliksir Nieśmiertelności. Spotkanie dla dzieci biorących udział w Akcji Ferie z Książką,
17 stycznia 2017 r., godz. 12.00,
Filia nr 16,