Harmonogram wydarzeń - listopad 2016

czytaj dla odmianyPrzez cały rok czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej biorą udział w licznych spotkaniach autorskich, spotkaniach z pracownikami kultury, podróżnikami oraz mają okazję oglądać wystawy dzieł artystów profesjonalnych i amatorów.
Najmłodsi czytelnicy, wspólnie z rodzicami czy dziadkami, czytają głośno bajki podczas wtorkowej Bajki z … ciastkiem, mają także możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z autorami i ilustratorami swoich ulubionych książek. Dzieci i młodzież udzielają się również w Dyskusyjnych Klubach Książki oraz rozwijają talenty artystyczne podczas warsztatów prowadzonych przez znanych i cenionych twórców.

Biblioteka kieruje również ofertę spotkań i zajęć dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. Spotkania te mają charakter zamknięty i nie są ujmowane w kalendarzu spotkań.
Zainteresowanych tematyką spotkań zamkniętych zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem pracy Biblioteki na listopad.
Biblioteka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w planie pracy. Aktualne informacje o planowanych imprezach dostępne są w filiach.

Pobierz harmonogram imprez na listopad 2016