Lato z Książką 2018

Oddaj Stary Telefon Świętemu Mikołajowi!

Oddaj telefon Mikołajowi
Nasza Biblioteka przyłączyła się do akcji Oddaj Stary Telefon Świętemu Mikołajowi, organizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja. Ideą przedsięwzięcia jest zbiórka starych telefonów komórkowych, które przekazane zostaną firmie recyklingowej. W zamian firma dofinansuje działalność Fundacji - otrzymane środki przekazane zostaną na Stypendia Św. Mikołaja.

Każdy, kto ma niepotrzebny stary telefon, może wspomóc tę ciekawą inicjatywę - w dwudziestu filiach naszej Biblioteki oraz w siedzibie dyrekcji ustawione są specjalnie oznakowane pudła, do których wrzucać można telefony.

Więcej informacji o działalności Fundacji oraz o samej zbiórce telefonów znajduje się pod linkiem: Fundacja Świętego Mikołaja

Zachęcamy do wsparcia akcji!