Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek
Nasza Biblioteka chętnie włącza się w organizację różnorodnych wydarzeń. Tym razem wszystkich rodziców, także tych przyszłych, zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Artykułów Dziecięcych i Zabawek, które odbędą się 11 i 12 czerwca br. w Sosnowcu.
W programie imprezy między innymi: możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i spotkaniach prowadzonych przez specjalistów, pokazy i prezentacje, konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci i wiele innych.

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, jako Partner Targów, również zaprezentuje swoją bogatą ofertę kierowaną do dzieci i rodziców.
Więcej informacji o imprezie znajdą Państwo na stronie http://exposilesia.pl/rodziceidzieciaki/0/0/pl/.
Zapraszamy!