Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Tropiciele pór roku. Cz. 1 – spacer ornitologiczny

2024 04 6 f20 tropiciele

Serdecznie zapraszamy miłośników edukacyjnych wyjść plenerowych do udziału w pierwszym w tym roku spacerze organizowanym w cyklu Mądre Zwierzę, a sfinansowanym ze środków pochodzących z Zielonego Budżetu Miasta Katowice. Tropiciele pór roku. Cz. 1 to spacer, podczas którego podglądać i poznawać będziemy ptaki zamieszkujące tereny Dąbrówki Małej. Naszą przewodniczką i edukatorką będzie Karolina Skorb – doktorantka w Instytucie Systematyki i Ewolucji Zwierząt Państwowej Akademii Nauk, absolwentka Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, prezeska Górnośląskiego Koła Ornitologicznego. Krótko mówiąc – najprawdziwsza specjalistka od ptaków ;-)

Spacer śladami skrzydlatych mieszkańców Dąbrówki Małej odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia br., a rozpocznie się o godz. 9.00. Ze względu na specyfikę spaceru, bezpieczeństwo oraz komfort tak uczestników, jak i podglądanych ptaków, liczebność grupy jest ograniczona. Prosimy o zapisy telefoniczne pod nr. tel. 322 546 098, wewn. 112. Zapisy rozpoczynają się w dn. 25 marca br. (poniedziałek).


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. O miejscu zbiórki uczestnicy powiadomieni zostaną podczas zapisu. Prosimy o odpowiednie dobranie ubioru do warunków pogodowych, założenie wygodnego obuwia.

Do zobaczenia!

 

Uwaga! W dn. 4 kwietnia br. zakończyliśmy zapisy na spacer z Karoliną Skorb. Dziekujemy wszystkim za zainteresowanie, a z zapisanymi na spacer osobami widzimy się w sobotę o 9.00, w umówionym miejscu :) 

 

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok