konkurs Majcher

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich organizujemy konkurs dla Czytelników naszej Biblioteki. Do wygrania opatrzone autografem egzemplarze najnowszej powieści Magdaleny Majcher - Doktórka od familoków, wydanej przez Wydawnictwo W.A.B.
Aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie w Katowicach znajduje się Helgoland i skąd pochodzi ta nazwa?

Odpowiedź trzeba przysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 17 do 19 kwietnia br., przy czym należy wziąć pod uwagę, iż nagrodzone zostaną trzy osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Uwaga! Wraz z odpowiedzią na pytanie należy podać swój numer karty czytelnika.

O wygranej powiadomimy zwycięzców w odpowiedzi na maila konkursowego w dn. 20 kwietnia br. Wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia br., o godz. 17.00, w Fili nr 19 (ul. Obrońców Westerplatte 10, Katowice-Szopienice) podczas spotkania autorskiego z Magdaleną Majcher.

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom i zapraszamy na spotkanie z pisarką :-)

Autor artykułu

Antonina Szymitowska