Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Nowe karty biblioteczne

nowe karty as 2023

W lutym 2023 r. wprowadzamy do obiegu nowe Karty Biblioteczne. Kolorowe, wykonane w pięciu wzorach do wyboru, przykuwają wzrok, prawda? Pięknie się prezentują! To karty stworzone z myślą o przyciągnięciu do Biblioteki nowych Czytelników, tych do tej pory jeszcze nie zdecydowanych na ten ważny w życiu krok :-) Od teraz każdy, kto zechce stać się pełnoprawnym Czytelnikiem, może wybrać wzór karty, którą będzie się posługiwał przy wypożyczaniu. Coś nam się wydaje, że będzie trudno wybrać tę jedną konkretną kartę… ;-)

 

nowe karty tg 2023Kto może zapisać się że do naszej Biblioteki? Każdy! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na płeć, możecie mieć najdziwniejsze nawet zainteresowania i hobby, nietuzinkowy styl – nic Was nie dyskwalifikuje. Można zapisywać już niemowlęta – całą procedurę (nietrudną) poznacie podczas wizyty w jednej z 34 filii.

Kto dostanie nową kartę? Czytelnicy nowo zapisani, osoby, którym nie wydrukowano jeszcze karty oraz czytelnicy, którzy zmienili nazwisko i potrzebują nowego dokumentu bibliotecznego. Karty oraz zapis do Biblioteki są bezpłatne, wszystko załatwicie za jednym razem.

Obejrzyjcie zdjęcia; która z grafik podoba się Wam najbardziej? My uwielbiamy wszystkie!

Autor artykułu|closed

Antonina Szymitowska

Dział Metodyki, Analiz i Promocji
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok