Powiedz mi, co czujesz – o emocjach dziecka.

plakat promujący

Świat przeżyć dzieci różni się od dorosłych. Każda emocja jest bardziej intensywna i nad wszystkimi trudno zapanować. Świat dziecka charakteryzuje się spontanicznością i brakiem kontroli nad zachowaniami, ekspresja wyrażania stanów emocjonalnych bywa bardzo duża. W jaki sposób pomóc dziecku rozładowywać złość czy agresję? Jak wspierać i rozpoznawać potrzeby dzieci? Czy złość jest zła? Zapraszamy na warsztat Żanety Rachwaniec-Szczecińskiej „Powiedz mi co czujesz - o emocjach dziecka”. Podczas warsztatu przyjrzymy się dziecięcym emocjom, spróbujemy je zrozumieć i oswoić. Dowiemy się, jak radzić sobie z emocjami trudnymi u dziecka, jak się zachować by być dla niego wsparciem. Zastanowimy się również jak złagodzić u malucha stres związany z podróżą.

Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia, o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach (ul. Chrobrego 2).
Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy
Więcej informacji na stronie.
Szczegóły wydarzenia.