Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Mała książka – wielki człowiek (2023/2024)

mala ksiazka wielki czlowiek

Po raz kolejny biblioteki w całej Polsce otrzymały od Instytutu Książki pakiety startowe „Mała książka – wielki człowiek”. To wielka, akcja o ogólnopolskim zasięgu, promująca czytelnictwo już od najmłodszych lat człowieka. W sezonie 2023/24 w skład pakietu dla przedszkolaków i najmłodszych czytelników wchodzi książka  „Krasnal w krzywej czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka, zilustrowana pięknie przez Aleksandrę Krzanowską, krasnalowa zakładka, imienna karta młodego czytelnika oraz publikacja dla rodziców  „Książką połączeni czyli Mały Czytelnik w bibliotece”. 

Czytelnicze pakiety startowe, w nowej szacie graficznej, dostępne są we wszystkich naszych filiach posiadających oddziały dziecięce (a więc za wyjątkiem Filii nr 1, 7, 8, 13 i 34). Więcej informacji na temat kampanii oraz jej regulamin dostępne są na stronie Wielki Człowiek. Zmieniają się co roku książki przewodzące akcji, nie zmienia się jedno – idea, której kibicujemy i w realizacji której bierzemy aktywny udział. 

Zapraszamy do naszej Biblioteki!

Autor artykułu|closed

Antonina Szymitowska

Dział Metodyki, Analiz i Promocji
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach

© 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach. Wykonanie Szymon Szostok