• Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

integrootwarcie strony legimi w nowym okniebip logootwarcie strony ibuk w nowym oknieotwarcie strony urzędu miasta w nowym oknie

Katowicki Budżet Obywatelski – IX edycja

BO

Już po raz dziewiąty mieszkańcy Katowic będą mogli zdecydować, realizacją jakich projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego zajmą się urzędnicy w nadchodzących latach. W 2022 roku pod głosowanie poddanych zostanie 28 projektów ogólnomiejskich oraz 223 zadania o charakterze lokalnym, z kwotą 15,5 mln zł do rozdysponowania. Łączna wartość wszystkich pozytywnie rozpatrzonych projektów wynosi niemal 38 mln zł, więc walka na głosy zapowiada się ciekawa. Więcej informacji o BO, w tym m.in. o samej procedurze głosowania, znajduje się na oficjalnej stronie katowickiego Budżetu Obywatelskiego. My tylko przypominamy, że głosowanie rozpocznie się w sobotę 10 września, a zakończy w piątek 23 września br.

Podobnie jak w latach poprzednich, także w tym roku można oddać głosy na projekty biblioteczne. Bardzo o te głosy prosimy! Poniżej znajduje się nasza lista, do której poznania zachęcamy :-)

Budżet Obywatelski, IX edycja, projekty biblioteczne

PROJEKTY OGÓLNOMIEJSKIE|closed